SportVijesti

Bogdanović odličan u porazu od Majamija

Tim Atlante je poražen od Majamija sa 109:113 na gostovanju uprkos odličnoj igri srpskog reprezentativca Bogdana Bogdanovića i Treja Janga koji su bili najefikasniji igrači meča.

Atlanta je odlično ušla u meč na gostovanju i povela na startu, ali su domaćini načinili preokret i dobili prvu četvrtinu sa dva poena prednosti.

Odličnom igrom Bogdanovića i Janga Hoksi su uspjeli da povedu u nastavku i dobiju prvo poluvrijeme, ali domaćini u trećen dijelu meča čine odlučujući preokret i dolaze do prednosti koju su sačuvali do konačne pobjede.

Jang i Bogdanović su bili najefikasniji igrači utakmice sa 35 i 25 postignutih poena, ali je to njihovom timu bila slaba utjeha.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Bam Adebajo sa 24 postignuta poena.

Za Majami će poslednji izazov u aktuelnoj fazi predstavljati gostovanje Orlandu u noći između nedjelje i ponedjeljka, dok će iste večeri Atlanta gostovati Hjustonu.