Cvijanović dvostruki strijelac u prijateljskom meču sa Željezničarom (VIDEO)

U okviru prve pripremne utakmice fudbaleri Željezničara su nakon preokreta na Grbavici savladali Velež, a koanač rezultat na kraju susreta glasio je 3:2.

Gosti su prvi došli u vodstvo. Strijelac gola je bio Obren Cvijanović kada se igrala 13. minuta, a u nastavku susreta tim sa Grbavice je došao do izjednačenja preko ovoljetnog pojačanja Plavih, Luke Juručića, koji je pogodio mrežu Bobića u 33. minuti.

U drugom poluvremenu ponovo je Velež došao prvi u prednost, a u listu strijelaca se opet upisao Cvijanović, kada se igrala 59. minuta utakmice.

Željezničar do kraja susreta je uspio preokrenuti rezultat u svoju korist. Prvo je za izjednačenje pogodio Mehmed Alispahić u 83. minuti, a nekoliko minuta kasnije za puni preokret Plavih pogodio je Ivan Lendrić sa penala.

Pogledajte detaljan izvještaj sa jučerašnje utakmice u režiji kolega sa portala 1921.