Kotor VarošSportVijesti

Poraz KK ,,Mladost“ Prijedoru 74:67

Sinoć je u sportskoj dvorani u Prijedoru odigrano 13.kolo Druge lige ,,Zapad“, a sastali su se domaća ekipa KK Hunters PD i KK Mladost Kotor Varoš.

Prva četvrtina pripala je domaćinu, te na mali odmor odlaze sa prednošću od 6 razlike i tim je prva četvrtina završena rezultatom 27:21. U drugoj četvrtini gosti iz Kotor Varoša su pokazali bolju igru i odlaze na poluvrijeme sa prednošću 39:45 u korist gostiju.

Treća četvrtina pripala je Prijedorčanima, ali gosti su još uvijek imali prednost od 6 razlike i četvrtinu završili 51:57 ponovo u svoju korist. Kotorvarošani su vodili pred sam kraj utakmice, ali umor, pad koncentracije i iskusnija domaća ekipa uspijela je da dođe do pobjede i tim opravda epitet lidera lige. Utakmica je završena rezultatom 74:67 za domaću ekipu.

Najefikasniji kod Kotorvarošana bio je i ovaj put Dragan Vojin sa postignutih 34 poena, a pratio ga je Deni Varošić sa 23. Luka popović ubacio je 5, Adam Jokanović i kapiten ekipe Sinan Čušević ubacili su po 2, dok je Branko Ćorić upisao 1 poen.